Oferujemy Państwu nasze tradycyjne usługi:

  • z zakresu serwisu pogwarancyjnego sprzętu komputerowego marek: TOSHIBA, HP, Lenovo, Acer, Fujitsu-Siemens, LG, Sony, Asus, Dell .
  • naprawy komponentów laptopów oraz wymiany ich komponentów (matryce LCD, DVD, HDD
  • naprawa / regeneracja układów chłodzenia w laptopach
  • odtwarzamy instalację oprogramowania fabrycznego oraz sterowników
  • obsługę serwisową zasilaczy awaryjnych UPS o mocy do 6 kVA produkcji Piller, APC, Eaton, MGE w zakresie przeglądów, napraw, wymiany baterii oraz kalibracji


W ramach rozszerzenia oferty firmy AB Service, rozpoczęliśmy  także sprzedaż oraz serwis urządzeń zasilania awaryjnego UPS renomowanej marki PILLER AR Single o mocach 3,3, 6 i 10 kVA.

APOSTAR AR photos ar single3

 Nasza nowa działalność to oferowanie produktów i rozwiązań firmy Cavotec dla branż: elektrotechnicznej, górniczej, paliwowej, lotniczej i morskiej 

Koncentrujemy się na usługach:

  • doboru i komplementacji rozwiązań,
  • dostaw, montażu i uruchomienia,
  • serwis
 

 

 

 

 

 

 

 Zastosowania

Firma CAVOTEC jest renomowanym producentem dostarczającym swoje rozwiązania do czterech wiodących branż, tj.:

- branża lotnicza (lotniska, lądowiska, hangary i bazy serwisowe),

- branża górnicza i tunele,

- branża morska oraz portowa,

- przemysł ogólny.

 
Lotniska

Cavotec obsługuje lotniska na całym świecie.

Rozwiązania Cavotec są stosowane zarówno na samym pokładzie samolotu, jak i w obsłudze naziemnej.

Dostarcza rozwiązania i komponenty służące zaopatrzeniu samolotu w kondycjonowane powietrze, wodę pitną i toaletową, systemy odioru ścieków, systemy tankowania oraz energie elektryczną.

 Z unikalnych rozwiązań Cavotec korzystają zarówno operatorzy portów lotniczych, linii lotniczych, jak i producenci samolotów i oczywiście sami pasażerowie, ponieważ rozwiązania te są ekonomiczne, redukują zły wpływ na środowisko naturalne, ułatwiają poruszanie się po płycie lotniska.

Renomę na polskich lotniskach zdobywaja złącza lotnicze - konektory XP-2 podające do statków powietrznych napięcie o częstotliwości 400Hz.

 Porty i rynek morski

W gałęzi portowej firma Cavotec specjalizuje się w innowacyjnych systemach cumowania próżniowego. Dostarcza także bębny o napędzie silnikowym, czyli zwijarki kablowe, złącza obrotowe oraz zdalne i przewodowe kontrolery dźwigów i suwnic portowych.

Szczególnie interesujące jest rozwiązanie zasilania portowego statków w energie elektryczną. AN to rozwiązanie skladają się nadbrzeżne stacje zasilające, przewody zakończone  zlączami elektrycznymi oraz podajniki wyposażone w wysięgniki kablowe oraz zwijarki (zwijacze) bębnowe kabli. 

Na szczególną uwagę zasługują złącza elektryczne w wykonaniu na nN i śN do szybkiegi i bezpiecznego zasilania statków.

 
Górnictwo i tunele

W górnictwie i drażeniu tuneli Cavotec rozsławił się w dziedzinie: specjalistycznych wyjątkowo odpornych kabli, zwijarek kablowych o napędzie silnikowym, urządzeń sterowania radiowego, ale przede wszystkim w złączach zasilających.  Od wielu lat największe na świecie  grupy  górnicze współpracują ściśle z Cavotec, ponieważ te rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo oraz niezawodność.

To własnie w tej branży specjalne przewody i złącza elektryczne, a przede wszystkim niezawodny system zwijania przewodów chroni je przed przypadkowym uszkodzeniem.

Wtyki i gniazda Cavotec dedykowane górnictwu sa wykonane w wyjątkowej jklasie jakości, dzięki czemu mogą bezawaryjnie i bezpiecznie funkcjonować przez wiele lat w wyjątkowo trudnych warunkach.

Przede wszystkim rekomendujemy szeroka gammę złączy siłowych w zakresie 63A-150A -250A oraz zlącza wielopinowe (20-24-30-pin).


Przemysł ogólny

Produkty Cavotec mają szerokie zastosowanie w innych gałęziach przemysłu, takich jak automatyka przemysłowa linii technologicznych, teatry, czy hale wystawowe. Oferuje do tych dziedzin bardzo szeroką gamę produktów: kable suwnicowe, złącza obrotowe, prowadniki (łańcuchy) kablowe, aż po precyzyjne systemy radiowe zdalnego sterowania.

Szczególnie należy zwrocić uwagę na systemy prowadzenia kabli w prowadnikach (łańcuchach) kablowych oraz zwijarki bębnowe do zastosoawań scenicznych.

We wszystkich dziedzinach Cavotec oferuje bezpieczne, dopracowane i skuteczne rozwiązania,

z których chętnie korzystają Klienci na całym świecie.